O firmě

Vážený zákazníku,

nejprve mi dovolte, abych v několika řádcích představil svoji firmu a hlavní body její činnosti. Podnikat jsem začal v Uherském Hradišti dne 1.5.1990. V prvních letech jsem provozoval činnost jen v oblasti Uherského Hradiště a nyní již mám svoji působnost po celé České republice. Během těchto dvacetidvou let podnikání se nám podařilo hlavně díky kvalitě odvedené práce prosadit u velkých stavebních firem. Samozřejmě zde hraje roli i cena za dílo.
Přes 25 let zkušeností Celá Česká republika Vysoká kvalita Nízká cena Spokojený zákazník

Hlavními body mé činnosti jsou tepelné izolace potrubí a tvarovaných těles a s tím související izolace chlazení a VZT. Další náplní je izolace plochých střech, základů staveb, izolace proti radonu a izolace jezírek a bazénů.
Tepelná izolace Hydroizolace A další druhy izolací

Mezi mé zákazníky patří veškerá klientela, počínaje menšími pracemi objednávanými drobnými zákazníky, dále to jsou malé i střední stavební firmy a jsem schopen realizovat i práce pro velké stavební firmy či státní zakázky. Samozřejmostí je podrobná cenová nabídka na dílo, kvalitně a v dohodnutém termínu odvedená práce a záruky za jakost a kvalitu odvedeného díla.
Drobné, střední i velké projekty Záruka za jakost i kvalitu Odvedená práce kvalitně a v dohodnutém termínu

V případě, že si moji firmu vyberete pro realizaci Vaší zakázky, zaručuji Vám kvalitně odvedenou práci a také férové jednání s Vámi – zákazníkem. Jsem si vědom toho, že spokojený zákazník je ta nejlepší reklama. A proto se po celou dobu podnikání snažím, aby obchodní značka IZOLACE PROKEŠ byla značkou kvalitně odvedené izolace.
Férové jednání se zákazníkem

Děkuji za pozornost a těším se na naši spolupráci.

Ctirad Prokeš

Pokračovat na referenční stavby »